Однокласники моя сторінка: вхід на сайт соціальної мережі Odnoklassniki.ru

19447

Моя сторінка в Однокласниках — це ваша особиста сторінка на сайті соціальної мережі Odnoklassniki.ru (Ok.ru). Однокласники є однією з найбільших соціальних мереж Росії і багатьох країн СНД. Вхід в Однокласники здійснюється через офіційний сайт. Також варто зауважити що на сайт можна зайти відразу за двома адресами — стандартному Odnoklassniki.ru і новому короткому ok.ru. Різниці між ними немає — і там і там буде ваша улюблена соцмережа.

Однокласники вхід

www.odnoklassniki.ru

 

Реєстрація в Однокласниках — як швидко зареєструвати свій профіль

Якщо у вас ще з якоїсь причини немає профілю в Однокласниках — це можна дуже швидко виправити. Реєстрація в мережі проста і не викличе у вас труднощів.

Ось всі кроки:

 1. Підготовка. В рамках цього кроку ви повинні дізнатися і зробити наступні речі:
  • Реєстрація в Однокласниках безкоштовна (хоча був період коли вона була платна)
  • Перед реєстрацією ви повинні підготувати свій мобільний телефон — він повинен бути біля вас, і свою електронну пошту (бажано, але не обов’язково)
 2. Початок реєстрації. Зайдіть на сайт Однокласників, потім переконавшись що ви не перебуваєте на чужому профілі (в такому разі потрібно з нього вийти) натиснути на кнопку «Реєстрація», як це показано (на момент написання інструкції) на зображенні: Як зареєструватися в Однокласниках
 3. Реєстрація. (Застарілий варіант, зараз діє нова форма реєстрації — про неї трохи нижче) Після того як ви перейдете по посиланню «Реєстрація», ви потрапите на форму заповнення свого профілю і введення реєстраційних даних. Там ви повинні заповнити свої дані — Ім’я і Прізвище, дату народження, місто проживання, країну проживання, пошту або логін, пароль. Після заповнення цих даних потрібно натиснути на кнопку «зареєструватися».
  • Нова форма реєстрації — після натискання на кнопку реєстрації ви повинні будете ввести свій номер телефону і вибрати країну. Після цього натисніть на кнопку Далі.
  • На наступному кроці вам прийде СМС з кодом підтвердження — введіть його у вікні яке з’явилося
  • Після підтвердження в наступному вікні потрібно придумати пароль до своєї сторінки. Намагайтесь зробити його якомога складнішим — використовуйте більше 10 знаків, цифри, букви у верхньому і нижньому регістрі, різноманітні знаки — наприклад () & $% +) _ -. ! #. Також над паролем ви побачите свій логін — це ваш номер телефону. Саме його ви будете використовувати при вході в мережу. Натисніть кнопку Далі.
 4. Заповнення анкети. На цьому кроці введіть в форму що з’явилася своє Ім’я, Прізвище, дату народження та інші дані. Натисніть Зберегти

Далі ви можете приступити до вивчення і оформлення своєї сторінки Однокласників.

Моя сторінка в Одноклассниках

Коли ми заходимо на свою сторінку в Однокласниках, то потрапляємо на головну сторінку свого профілю. Що ж тут є? Вся сторінка дуже яскрава і має багатий функціонал. Почнемо про все докладно і по порядку. У верхньому правому куті на помаранчевому тлі знаходиться напис «Однокласники» і поруч намальований чоловічок у вигляді написаних зверху вниз буквах «ок». При натисканні на неї ви завжди будете повертатися на головну сторінку свого профілю. Нижче цього напису розташоване місце під фотографію профілю або будь-яку картинку на ваш смак. Це зображення буде завжди відображатися поруч з вашим ім’ям.

Якщо навести курсор миші на фотографію, то відобразиться два варіанти дій:

 • Редагувати фото. При натисканні на цю функцію з’явиться спливаюче вікно — в ньому буде зображена ваша фотографія профілю, з пунктирними лініями у вигляді квадрата. Ви можете перетягнути цей квадрат в будь-яку частину зображення. Зробити його менше або максимально збільшити. Для цього поставте курсор миші на білі крапки по кутах квадрата і потягніть. Таким чином, ви вибираєте область своєї «аватарки» або просто фото. Коли виберете ту частину, яка вам потрібна, просто натисніть «Готово».
 • Змінити фото. При натисканні на цей напис, вас переведе на сторінку ваших фотографій, де запропонують вибрати одне із завантажених раніше фото або натиснути на «Вибрати фото з комп’ютера». При натисканні на цей напис, система відкриє вам ваш робочий стіл. На ньому ви можете вибрати файл з фотографією, яку хочете встановити. Натискаємо «Відкрити» і бачимо нове фото і виділену пунктиром область. Після вибору необхідного фрагмента натискаємо «Встановити».

Нижче під фотографією розташовані рядки:

 • Знайти нових друзів. Якщо ви хочете знайти друзів на просторах Однокласників просто натисніть на цей напис.
 • Закрити профіль. Натиснувши на цей напис, з’явиться вікно в якому вам запропонують налаштувати закритий профіль. Тобто встановити певні права доступу до вашої сторінці іншим користувачам. Натисніть на значок «Закрити профіль». Система виведе спливаюче вікно, де запропонує підключити послугу «Закритий профіль». Зверніть увагу, ця послуга платна! Щоб повернутися на свою сторінку просто натисніть хрестик у верхньому правому куті спливаючої сторінки.
 • Змінити налаштування. За допомогою цієї кнопки ви зможете налаштувати інформацію для своєї сторінки. Наприклад, змінити особисті дані, подивитися чорний список, налаштувати повідомлення, встановити настройки для фото і відео.
 • Грошові перекази. Тут ви зможете перевести гроші своїм друзям і близьким за допомогою своєї банківської картки.
 • Купити Оки. Це грошова одиниця сайту Однокласники. Саме за допомогою неї, тут здійснюються будь-які покупки і розрахунки. Натиснувши на цю кнопку, ви побачите список можливих варіантів поповнення свого балансу на сайті.
 • Безкоштовні подарунки. Це опція що теж підключається за гроші. Дає можливість дарувати друзям подарунки в рамках сайту Однокласники.
 • Включити невидимку. Додаткова платна опція, що дозволяє приховати вашу присутність на сайті і не відображати вас в списку гостей на сторінках користувача.
 • VIP статус. Також платна опція яка дозволяє отримати доступ до різних функцій системи на певну кількість днів.

Нижче розташовані прямокутні області, в них відображаються акції і час до їх закінчення. У другій, показані свята — наприклад дні народження ваших друзів.

Далі, система пропонує вам можливих друзів або знайомих.
У правій частині сторінки вказані ваші друзі. Якщо у фотографії друга в кутку горить помаранчева точка, значить він зараз на сайті.

Верхня частина сторінки в Однокласниках

Зверху, через всю сторінку йде помаранчева смуга, на якій зображені різні іконки і підписи до них.

Давайте подивимося, які функції тут відображені:

 • Повідомлення. Натиснувши на цю іконку, з’явиться спливаюче вікно, в якому ви зможете написати повідомлення своїм друзям. Або прочитати написані вам. Якщо вам прийшло повідомлення, у цій іконки поруч загориться зелений кружечок з цифрою (цифра означає, скільки повідомлень вам прийшло).
 • Обговорення. У цій вкладці ви зможете побачити коментарі — ваші і ваших друзів. А також будуть відображатися групи або фотографії, до яких ці коментарі відносяться.
 • Сповіщення. Тут будуть відображатися запити на прийняття подарованих вам подарунків від друзів (або відмову від них). Пропозиції дружби. Повідомлення про прийняття ваших подарунків друзями та інше.
 • Друзі. При натисканні на вкладку, вас перемістить на сторінку, де відображені всі ваші друзі.
 • Гості. На сторінці гостей, відображаються всі користувачі, які відвідували вашу сторінку. Незалежно знаходяться вони у вас в друзях чи ні.
 • Події. У спливаючому вікні відображаються дії всіх користувачів на вашій сторінці (наприклад, якщо вони коментують фотографії або ставлять оцінки).
 • Музика. Натиснувши на цю вкладку, вам відкриється спливаюче вікно, в якому ви можете зібрати власну збірку музики. Також тут знаходиться аудіоплеєр.
 • Відео. У спливаючому вікні відкриється список відео. Тут ви можете подивитися кліпи, передачі і фільми. Зберегти до себе записи які сподобалися або додати свої.
 • Рядок пошуку. Якщо ви натиснете на значок «Лупа», то система переведе вас на сторінку пошуку друзів.

Смотрите также: Социальная сеть Одноклассники — хроники развития

Стрічка новин на особистій сторінці Однокласників

У центральній частині особистої сторінки профілю Однокласників написані ваші ім’я та прізвище, а також вік і місто проживання. Звісно якщо ці дані включені налаштуваннями приватності. Якщо ж ви не включали їх відображення, то вказані тільки ім’я і прізвище (або нік).
Далі ми бачимо рядок, з перерахованими вкладками.

Розглянемо їх докладніше:

 • Стрічка. У стрічці відображаються всі дії ваших друзів. Замітки, картинки, відео або фотографії які їм сподобалися. Якщо вони додавали на свою сторінку щось нове. Ваші оновлення сторінки. Всі ці дії будуть показані в стрічці.
 • Друзі. Якщо вибрати цю вкладку, то відкриється сторінка з вашими друзями.
 • Фото. При натисканні на цю вкладку, система відкриє вам сторінку де знаходяться всі завантажені вами фотографії. Створені фотоальбоми і збережені картинки. Тут же можна налаштувати приватність альбомів, тобто створити певні настройки для кожного альбому.
 • Групи. У розділі групи перебувають спільноти за інтересами. За допомогою пошуку, ви зможете знайти цікаве саме для вас.
 • Ігри. Перейшовши за цим посиланням, ви зможете грати в браузерні ігри в рамках проекту Однокласники.
 • Нотатки. У нотатках показані всі записи, якими ви коли-небудь ділилися на сайті.
 • Подарунки. При натисканні на вкладку, відкриється сторінка з подарунками. Тут ви можете вибрати і подарувати картинки для своїх друзів або себе. Картинки є анімовані і звичайні. Також є і відеолистівки.
 • Ще. У цій вкладці розташовані такі розділи — форум, свята, закладки, про себе, «Чорний список», аукціони, досягнення і настройки.
  Нижче розташований прямокутник з написом «Про що ви думаєте?». Тут можна написати все що завгодно, або вставити картинку, музику чи відео. Цей запис буде відображатися як ваш статус у друзів, поряд з ім’ям і вашою фотографією.

Як прикрасити сторінку

Всі отримані вами подарунки будуть відображатися в правому нижньому кутку на вашій фотографії профілю. У сайту Однокласники є спеціальна функція — прикрасити сторінку. Для цього вам необхідно навести курсор миші на кольоровий круг, що знаходиться трохи вище вашого імені. Відкриється напис «Прикрасьте вашу сторінку». Натиснувши на неї, система переведе вас на сторінку, де ви зможете вибрати вподобану вами тему оформлення сторінки. Коли ви натиснете на зображення, з’явиться спливаюче вікно, де буде показано як цей фон буде виглядати на вашій сторінці. Натискаємо «Встановити» і даний фон оформлення встановлюється на вашу сторінку.
В цілому інтерфейс сайту дуже зручний у використанні. Користувачеві який перший раз зайшов на сайт, не важко буде розібратися як користуватися сайтом Однокласники.

Корисне відео — як завантажити каталог на Однокласники

Як знайти сайт Однокласників в пошукових мережах

Знайти сайт соцмережі Однокласників досить легко.

Ось невелика інструкція для найбільших пошукових мереж:

Сайт Однокласники в Яндексі. Якщо ви використовуєте Яндекс браузер — введіть в поле введення запитів назву соцмережі і натисніть «пошук». Пошуковик Яндекс вам видасть результат пошуку. Як правило, офіційний сайт Однокласників знаходиться на самих перших позиціях. Також варто зауважити що пошук Яндекс може бути і в інших браузерах, але і в такому випадку алгоритм не змінюється.

Однокласники в Гуглі. Відкрийте браузер Гугл Хром. Якщо у вас інший браузер — Опера, Мозила або ще якийсь — відкрийте його. Введіть в поле пошуку назву соц.мережі. Гугл вам видасть результати на ваш запит. Офіційний сайт Однокласників з великою ймовірністю знаходиться на самих верхніх позиціях.

Однокласники в Майл ру. Якщо у вас в браузері налаштований пошук через Майл ру — зробіть теж що і в двох варіантах вище (для Яндекса і Гугла). Введіть запит і в результатах пошуку перейдіть на офіційний сайт соцмережі (odnoklassniki ru або ok ru)

Сайт Однокласників в Бінгу (Bing). Якщо ви використовуєте пошук від Бінга (як правило в браузері Edge), виконайте той же алгоритм що і для інших пошукових і браузерів.

Як бачите, принцип пошуку однаковий для більшості найпоширеніших пошукових систем і браузерів, і в цьому немає нічого складного.

Як увійти в Однокласники з логіном і паролем

Для того щоб увійти на сайт Однокласники через свій логін і пароль потрібно виконати всього кілька кроків:

 1. Зайти на офіційний сайт Однокласників
 2. На офіційному сайті Одноклассников в спеціальній формі потрібно ввести свій логін і пароль
 3. Логін — це як правило ваш номер телефону, однак якщо ви реєстрували кілька років тому або ще раніше — логіном може бути електронна пошта або спеціальний логін у вигляді никнейма.
 4. Пароль — введіть свій пароль після введення логіна. При цьому, щоб не ввести хибний пароль — перевірте, чи включена правильна розкладка клавіатури. Також стежте за капслоком (перемиканням між великими та малими літерами)

Як увійти в Однокласники без логіна і пароля

Часто користувачі запитують як зайти в Однокласники без логіна і пароля. Насправді відповідь на це питання досить лаконічна — зайти в Однокласники без логіна і пароля не можна. Це продиктовано насамперед правилами безпеки. Однак є кілька способів як зайти на сайт без їх введення. Вхід в соц мережу без введення логіна і пароля можна здійснити за допомогою їх запам’ятовування в Однокласниках і за допомогою автовводу браузера. Обидва способи схожі і засновані на одному принципі.

Перший спосіб — Вхід в Однокласники без логіна і пароля за допомогою самої соціальної мережі. Для реалізації такого варіанту потрібно при введенні логіна і пароля на стартовій сторінці натиснути на галочку «запам’ятати мене». І наступного разу при вході вам потрібно буде просто натиснути на кнопку Ввійти — всі дані вже будуть введені за вас самою системою.

Другий спосіб — Вхід в Однокласники без логіна і пароля за допомогою запам’ятовування паролів самим браузером. При вході в соціальну мережу браузер вам запропонує запам’ятати логін і пароль і при наступних входах проводити швидкий вхід через автозаповнення.

Як бачите, все-таки є способи як увійти в Однокласники без безпосереднього введення пароля і логіна. Однак не дивлячись на згадану зручність цих способів, все таки не рекомендуємо користуватися ними — а натомість вводити все власноруч при кожному заході. Чому така порада? Вся справа в безпеці. В разі встановлення запам’ятовування і автовводу — будь-яка людина яка має доступ до вашого комп’ютера зможе просто натиснути на кнопку Ввійти (а у випадку з автовводом від браузера ваша сторінка зразу з’явиться при вході на сайт) і потрапити на вашу особисту сторінку, що небажано.

Але в будь-якому випадку — вибір за вами!

Однокласники: повна і мобільна версії

Однокласники мають три варіанти доступу — через повну версію сайту (так звана десктопна), через мобільну версію соцмережі, і через мобільний додаток для найпоширеніших ОС — Андроїд і iOS.

При цьому потрібно ще раз зауважити — увійти і користуватися Однокласниками можна зразу через дві адреси в інтернеті:

 1. www.Odnoklassniki.ru — це перший домен соціальної мережі
 2. www.Ok.ru — це скорочений домен для більш зручного переходу на сайт

Примітка: зараз фактично діє одна адреса — короткий ок ру. Довгий Odnoklassniki.ru автоматично переводить всіх користувачів на короткий.

Що таке повна версія Однокласників? Це варіант сайту соціальної мережі який найбільш зручно відображається на десктопах — екранах персональних комп’ютерів і ноутбуків

Мобільна версія Однокласників навпаки — спеціально розроблена щоб кожен користувач міг максимально зручно користуватися соцмережею на невеликих екранах мобільних телефонів.

Мобільна версія Однокласників

Домени мобільної версії Однокласників мають приставку m. і такий вигляд:

 • m.odnoklassniki.ru
 • m.ok.ru

Що робити якщо не можна зайти на свою сторінку — як відновити доступ до своєї сторінки Однокласників

Іноді так трапляється, що зайти на свою сторінку Однокласників не виходить. Це викликає певне занепокоєння, однак насправді хвилюватися не треба.

Ось найпоширеніші причини чому не можна зайти на Однокласники:

 • користувач забув пароль
 • користувач вводить пароль з включеним (або відключеним) капслоком — перемикачем регістра
 • Користувач пропустив якийсь знак пароля або неправильно його ввів
 • Сторінка користувача заблокована адміністрацією соціальної мережі
 • Користувач не може зайти на свою сторінку соціальної мережі через проблеми зі з’єднанням Інтернет, проблеми з браузером або настройками комп’ютера

Як відновити доступ до сторінки Однокласників — для кожної з цих причин?

 • Якщо ви забули свій пароль — натисніть на лінк «забули свій логін або пароль» під полями для введення. Після цього дотримуйтесь інструкцій соціальної мережі — і ви вже через деякий час відновите доступ до своєї сторінки Од
 • При введенні пароля перевіряйте чи включений капслок (коли це потрібно)
 • Введіть пароль і логін ще раз — тільки на цей раз уважніше, щоб нічого не пропустити
 • Якщо сторінка заблокована адміністрацією соц мережі — потрібно звертатися до адміністрації Однокласників і попросити розблокувати вашу сторінку. Цей спосіб діє тільки якщо профіль був заблокований помилково і ви не порушували ніяких правил.
 • також перевірте чи є з’єднання з інтернетом, перезапустіть браузер і ще раз спробуйте зайти на сайт, також можна спробувати перезапустити операційну систему.

Цікаве відео — як можна зареєструватися в Однокласниках без номера телефону

3 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here